Riegrova chata Kozákov

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Komárov 45, Chuchelna 51301

Jedinečné zážitky při letní i zimní dovolené na vás čekají ve výborně hodnocené Riegrově chatě, stojící přímo na vrcholu tajemné hory Kozákov nedaleko Semil. V zimě to z pokoje máte pár kroků k lyžařskému areálu, v létě k rozhledně a turistické Zlaté stezce Českého ráje. Při troše štěstí při procházce zakopnete o nějaký polodrahokam, jejichž nálezy je kopec proslulý.
Kromě komfortních dvou až pětilůžkových pokojů najdete v podniku restauraci s možností pořádání soukromých oslav a firemních akcí, během léta funguje venkovní kiosek. Autem dojedete přímo k chatě, parkovat budete zdarma.

  • Internet
  • Polopenze v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Riegrova chata Kozákov On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky
Třílůžkový pokoj s možností jedné přistýlky
Třílůžkový pokoj s možností 2 přistýlek

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Riegrova chata Kozákov Pokoje

Riegrova chata nabízí nocleh v 7 příjemně zařízených pokojích pro 2 až 5 osob. Ke každému z nich patří samostatná koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, ve výbavě mají pohodlné postele, úložné prostory nebo satelitní televizi. K internetu se v pokojích i ostatních prostorech připojíte zdarma pomocí bezdrátového wi-fi signálu.
Během pobytu v chatě máte k dispozici úschovnu sportovních potřeb, na výlety po okolí si můžete zapůjčit koloběžku. V recepci vám poskytnou veškeré potřebné informace a směníte si v ní i peníze. Ubytování s domácím mazlíčkem je povolené za příplatek.

Riegrova chata Kozákov Gastronomie

K noclehu v Riegrově chatě dostanete polopenzi sestávající ze snídaně a večeře o dvou chodech, oběd si můžete vybrat z jídelního lístku. Příjemná restaurace se dřevěným nábytkem a krbovými kamny má kapacitu 62 míst, na přání vám v ní vystrojí svatební hostinu, raut i pohoštění k jakékoliv jiné události. Od května do listopadu nabízí pestrý výběr nápojů a občerstvení také venkovní Kiosek Kozáček.

Riegrova chata Kozákov Recepce

Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 09:30

Riegrova chata Kozákov Dostupnost

Na vrchol Kozákov k Riegrově chatě se autem dostanete ze Semil po místní komunikaci přes vesničky Lhota a Komárov. Z druhé strany se dá přijet také z Trutnova, napojeného na dálnici D10. Prostorné parkoviště pod rozhlednou je bezplatné.
Z nejbližší železniční stanice v Semilech to máte k chatě 6,5 kilometru daleko, autobus vás doveze přímo před ni.

Riegrova chata Kozákov Okolí

Až se budete v létě procházet kolem Riegrovy chaty, možná, že objevíte polodrahokam, jejímiž nálezy je magická hora Kozákov proslulá. Zdejší geologické bohatství představuje expozice přímo na vrcholu a také Muzeum drahých kamenů pod kopcem. Tady si své nálezy můžete nechat i vybrousit. V zimě se na lyžích hned od chaty rozjedete na sjezdovku Skiareálu Kozákov.

Riegrova chata Kozákov

Komárov 45, Chuchelna
Zobrazit celou mapu